Казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт і цимбал сходяться в спільному танці — таким вийшов новий кліп ONUKA.
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2019/12/onuka-zenit-video-l.jpg)
Режисером відео виступив Євген Філатов (The Maneken), саундпродюсер проекту. Дивовижні костюми для відео розробила дизайнерка Леся Патока. Речі збирали на секонд-хендах — цим автори кліпу звертають увагу на розумне споживання.
Попри використання елементів українського фольклору, відео має алюзії до мексиканської, японської та культур народів Африки.
Нагадаємо, що пісня ZENIT вийшла ще в червні. Це вже друга нова робота ONUKA після альбому MOZAЇКА, що вийшов у березні минулого року. Восени того ж року проект презентував брутальний трек «ХАЩІ».
Читайте також про 50 найкращих українських альбомів 2010-и. Дебютна робота гурту серед перших місць.