Головна ТекстиІсторія кліпмейкінгуНова музикаНовини

Новини

Extra Sound: в Україні стартувала програма підтримки музикантів на закордонних шоукейсах

СЛУХ
15 Січ 2020

Нові можливості для українських музикантів бути почутими у світі.

Державна установа Український інститут оголосила про запуск Extra Sound — довгострокової програми представлення українських музикантів та гуртів на міжнародних шоукейсах. Це місце, де збираються букінг-агенти, представники лейблів та менеджери фестивалів у пошуках нових артистів і для формування зв’язків.

Програма стартує прийомом заявок на міжнародний фестиваль The Great Escape (Великобританія), який регулярно збирає понад 500 артистів з усього світу. Цього року він стартує 13 травня і триватиме 4 дні.

Протягом 2020 року Український інститут оголосить ще чотири відкриті конкурси на участь у міжнародних шоукейсах.

«Після участі в одному з провідних шоукейс-фестивалів Австрії Waves Vienna 2019, куди Український інститут організував поїздку для українських виконавців, ми чітко усвідомили, що підтримка наших молодих музикантів у таких форматах — це в першу чергу представлення сучасної актуальної України, але також і дієва інтеграція у міжнародний музичний простір», — коментує керівниця програмного відділу Українського інституту Ірина Прокоф’єва.

Відбір учасників здійснюватимуть програмні відділи фестивалів спільно з фахівцями програмного відділу Українського інституту на підставі отриманих заявок від музикантів, прийнятих у зазначений термін подачі.

Зазначається, що український інститут покриє наступні витрати учасників:

  • Транспортні витрати з Києв до міста проведення і назад;
  • Організаційний внесок за участь у шоукейсі;
  • Проживання у готелі у місті проведення фестивалю.

Вимоги до аплікантів: 

  • українське громадянство та постійне проживання в Україні;
  • мінімальний вік 18 років;
  • володіння англійською мовою (рівень B2 та вище); 
  • готовність до публічної комунікації; 
  • підтверджений професійний досвід; 
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ. 

Перелік вимог є загальним, але не вичерпним, і може змінюватись для кожного із запропонованих фестивалів. 

Щоб взяти участь у першому конкурсі та отримати можливість поїхати на The Great Escape, апліканту потрібно до 11 лютого 2020 року подати заявку з наступною інформацією:

  • ім’я (сценічний псевдонім);
  • біографія;
  • місто та країна проживання;
  • сторінки в соцмережах;
  • посилання на музику або відео;
  • контактну інформацію.

Читайте також колонку сінгера-сонграйтера Саші Буля про те, чи потрібні українському музиканту шоукейси.

  • Новини

    Розпочався відбір на участь у Нацвідборі на «Євробачення-2025»: як податись17 Вер 2024
  • Новини

    Платформа «На її основі» запустила гранти для підтримки артистів11 Вер 2024
  • Новини

    «Телебачення Торонто» випустило сюжет про артистів, які поїхали з України. Деякі відповіли на критику2 Вер 2024
  • Про проект
    © 2025 Всі права захищено.