Альбом отримав визнання від музичних критиків у 2017-му, а цього року вийшов на вінілі.
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2018/10/dzob-vilyl.jpg)
Гурт DZ’OB випустив колекційний наклад вінілу свого альбому Basement Suite. Музиканти запевняють, що це перша українська платівка, яка поєднує академічну та електронну музику.
Платівка була визнана найкращим міні-альбомом 2017 року за версією багатьох музичних видань і вийшла на лейблі Aby Sho Music. Колективу вдалося переплести техно й класичні партитури з духовими та струнними інструментами.
Музиканти впевнені, що вихід альбому на вінілі — це швидше констатація успіху, ніж необхідність, підтримка іміджу в неформальних вишуканих колах музичних фетишистів. Але готові зруйнувати цю схему.
Читайте також, як репер Freel розпочав «хресний похід» на український хіп-хоп.