Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
«Силуетами Вітрин» є продовженням минулорічного мініальбому «Матч Поінт» дуету Максима Сікаленка та Олексія Боднара. Разом вони утворюють повноцінний повноформатник і стають заявою про початок нової ери. Від попередника робота відрізняється хіба що більш піднесеним настроєм. Це попмузика з елементами груву і фанку, яка магічним чином змушує підвестися і поринути в емоційний танок — навіть тих, хто зазвичай уникає активностей такого роду.
Якщо попередній альбом trashhouttttttt був серйозним і відвертим зануренням в себе, то на новому повноформатнику jockii druce відкидає маску поважності. Він веселиться, запрошує кентів на фіти, глузує на суспільно-політичні теми, багато лається, виступає у ролі чи то стендапера, чи тамади — коротше кажучи, розважається як може.
Запамʼятайте цей релізний тиждень, бо одного дня він стане легендарним і увійде в історію музики, зокрема завдяки «ДУЖЕ ЛЕГЕНДАРНОМУ РЕП АЛЬБОМУ, ЯКИЙ УВІЙДЕ В ІСТОРІЮ МУЗИКИ».
По суті, це методичка, як писати трушний реп: тут є шаблони для треків про клуб, район і його жорстокість, політику, про «лухурі» життя з тачками, дівчатами і нестачею грошей на оренду квартири — звісно, не обійшлося і без етнорепу! Це комедія з восьми актів, яка висміює сучасну українську хіп-хоп-сцену. Вийшло дійсно кумедно.
Зітканий із польових записів та звуків «стукоту київського серця», новий мініальбом електронної продюсерки ummsbiaus стає моторошною музичною фіксацією одного з найважливіших механізмів столиці — метро. Воно стало невідʼємною частиною повсякденного життя киян і гостей міста: тут ми ховаємося під час повітряних тривог, ним їдемо на роботу й на зустрічі з друзями. Музикантка за допомогою записаних на телефон семплів відтворила дихання й життя підземних станцій, незмінно надаючи своїй музиці тривожного неспокійного настрою.
На початку цього року «хлібороби» випустили мініальбом Donbass Blues: це був еклектичний блюзпанк із експресивним вокалом і саксофоном. Тепер колектив повернувся із новою тужливою й тривожною піснею. «Самота» — це мандрівка всередину себе, дослідження свого оновленого «Я» і боротьба зі страхом.
Нагадування: не видаляти старі нотатки чи записи у диктофоні, бо вони можуть знадобитись у неочікуваний момент. Так вийшло із новою піснею Do Sliz: чотири роки вона жила-ховалася в архівах. І ось у 2024-му виконавиця вирішила воскресити старий твір і допрацювати його спільно з Богданом Розвадовським, aka SadSvit. Вийшла насичена безтурботністю й легкістю композиція про літо… чи осінь?
Енергійний трек із поп-панковим настроєм, аби підкреслити буремність свого минулого, якого так боїться «Хто така Ана?». Вайб підлітковий — хоч бери скейт і їдь тихцем курити електронки десь, де не побачить мама.
Приємний, неквапливий інді-рок від львівського тріо про вічні пошуки, сумніви і бажання стати кращою версією себе.
Ужгородський альтернативний металгурт випустив агресивну композицію для тих, хто любить розвалюватись на концертах, а наступного дня, прокидатися з крепатурою шиї. Як це виглядає у житті — дивіться у відео колективу з фестивалю «Файне Місто 2024».
Ви могли бачити саксофоніста Кирила Черкашина на подіях джазспільноти FUSION або ж на концертах Bahroma, Ziferblat, VikaVishnya та інших. Тепер час познайомитись із його сольною творчістю.
До запису композиції Кирил запросив ударника Івана Корнієнка. Як зазначає музикант, перші нариси були написані ще два роки тому і стали фіксацією пікових емоційних станів, які відчуваються під час війни. Так і вийшло: це емоційний запис, що міцно тримає в напрузі від початку до останньої ноти.
Звабливий слекер-рок для нічних посиденьок на балконі, який заглушає усі навʼязливі докори й сумніви в голові.
Хто як справляється зі стресом, а Макс Пташник та IHRYK — пишуть пісні. Іронічна, навіть трохи глузлива історія про те, як ліричний герой усіма законними способами намагається показати свою закоханість. Мабуть, найдобріше й найвеселіше, що ви почуєте цього тижня, якщо не місяця.
«Океан Ельзи» перевипустили пісню «Той день» із культового альбому «Янанебібув» (2000). У новій версії до гурту доєдналися чотири популярні українські артисти та артистки, серед яких Yaktak, Kola, Shumei та Jerry Heil. Приємне переосмислення добре знайомої композиції, на якій голоси Святослава Вакарчука та запрошених виконавців сплітаються у чарівній гармонії.
«Сміливим посміхається цей світ», або як Надя Дорофєєва вчить трансформувати біль і минулий досвід в енергію, яка допомагає нам рухатися вперед і ставати сильнішими. Назва цій енергії — «Нітрогліцерин». У кліпі ці думки в русі відтворила українська танцівниця Марина Кущова.
Останні крихти сумнівів розсіялись: Маша Кондратенко — не Клавдія Петрівна. Разом співачки записали пісню про те, як в обох їде дах: і як тут йому не поїхати, коли вся країна намагається зрозуміти, хто ховається під капелюхом Клавдії?
У кліпі Маша виступає кореспонденткою, яка вирішила розкрити усю правду про таємну співачку. Тут знайшлося місце для рекламної інтеграції KitKat і для Соломії Опришко, яка періодично зʼявляється на екрані як телеглядачка, що дивиться це шоу.
Читайте та слухайте також добірку минулого тижня, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також добірку минулого тижня, яку могли пропустити.