Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Денс-поп, на який ми заслужили. Dobryva створюють музику, що допомагає не зʼїхати з глузду, і трансформують тривогу, страх і журбу в щось ейфоричне й легке. Енергійне й начебто радісне електронне звучання, під яке хочеться запалювати танцмайданчик, — це блискуча обгортка трагічних сенсів дуету.
Втрачене кохання, апатія й очікування закінчення війни фіксуються у текстах, і, як грім серед ясного неба, вириваються крізь чіпкі танцювальні поп-мотиви. Робіть гучніше, вас чекає захоплива музична подорож.
Харківські маткотики випустили власну мантру для концентрації та підняття душі на високі вібрації. Для гурту «ОМ» особлива зокрема тим, що це їхня перша пісня українською. Важкий трек, що балансує між демонічністю і сакральністю.
Дмитро Алєксєєнко продовжує підігрівати інтерес до свого дебютного альбому, який вийде на початку липня. На Soboyu музикант відкриває скарбничку бабусиних порад і дістає ту, яка нагадує попри все залишатися собою.
Трек, натхненний поїздками в громадському транспорті: половинка дуету Софія Артюхіна розповіла історію безхатнього, з яким перетиналась щодня дорогою в університет і який наштовхував її на думки про власне майбутнє і фінансову невизначеність. Дует Софії та Ігоря Сонного презентував дві версії пісні: оригінальну демку і ремікс від товариша NEURODYNA$TY.
Цьому літу не вистачало SadSvit-івського мрійливого постпанку. І, почувши прохання своїх шанувальників, музикант випустив пісню якраз під запаморочливий від 30-градусної спеки настрій.
Райдужно-оптимістичний синтвейв із несподіваним фіналом, якому зовсім не хочеться докоряти за доречний автотюн. Так звучить музика роботизованого майбутнього.
Одеський гурт Casa Ukrania та учасник Zwyntar Дівуар переспівали трек люксембурзького неофольк-виконавця Rome. Текст українською адаптувала Ната Гриценко з CU, і він є безперечним віддзеркаленням війни в Україні:
«Так, ми кривавимо за вас,
І сліз багрянець рине долі.
Ми кривавимо за вас,
Хіба ще крові не доволі?»
Друга сольна пісня проєкту Ані Ліпатової. Як і на «Шум», над музикою та аранжуваннями співачка працювала разом із колегою Артемом Уманським. Вони створили легкий, приємний танцювальний поп-трек, щоб трохи розслабитись. Це має звучати з усіх навушників і колонок цього літа.
Із розвитком технологій і прогресом цифрового світу змінюється і те, як ми рухаємось. Репер аппекс, наприклад, пропонує рухатись, як роботи. Стильна робота з домішками хаусу, брейкбіту й хіп-хопу.
Нова пісня Alice Change є сиквелом треку «Але це після перемоги», яку вона два роки тому присвятила військовому. Стосунки виявилися нещасливими: рік тому він приїхав додому і зізнався, що більше не кохає артистку, а пізніше зʼясувалось, що просто знайшов іншу дівчину.
Переживання співачка вилила у музику: вона звинувачує себе у тому, що стосунки розпалися через її складний характер. Вийшов емоційний альтернативний рок, у кожному звуці якого відчувається біль Alice Change.
Не хочеться неправильно трактувати тексти «хейтспіч», але здається, Дмитро Однороженко рефлексує щодо своєї молодості в умовах війни. Лоуфайний максималістський нойз-поп-панк із дедінсайдівськими текстами. Якщо коротко, хороший поцпанк.
Відчайдушні київські рокери хотіли створити пісню, натхненну українським фольком, але у власному ґранжевому стилі. У пресрелізі гурт відзначив фільм СЛУХ «СПАЛАХ. Новий український фольк» (2020) як відправну точку написання треку. Хоч пісня і журлива, але несе світлу надію і віру в краще.
Разом із піснею Omana презентували анімований кліп, над яким працювала художниця Ніка Назаренко протягом п’яти місяців.
Надя Дорофєєва та її команда знають, як створити справжній хіт. Це запальний танцювальний поп із неймовірним кліпом від Таню Муіньо.
Читайте та слухайте також підбірку української музики минулого тижня, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також підбірку української музики минулого тижня, яку могли пропустити.