Нова музика

Нове ім’я: «Ешелон» — атмосферний і продуманий хіп-хоп, який закохує в себе

Максим Комлєв
Данило Панімаш

Наша редакція завжди шукає українську музику будь-яких жанрів, яка варта того, щоб про неї говорили. Однак справжні шедеври, на жаль, ми знаходимо не дуже часто.

Наприкінці весни цього року хіп-хоп-дует «Ешелон» випустив альбом «Колишні люди», який уже претендує на звання найкращого хіп-хоп-альбому року. Розповідаємо чому та знайомимо із колективом.

«Ешелон» — волинсько-рівненський дует, перший склад якого зібрав у 2011 році репер Роман Mайк. Після зміни складу та випуску альбомів «Мішок з хіп-хопом» (2011) і «Золота молодість» (2016) Роман познайомився з репером Воха, чий альбом «Лице» його вразив. І вже на першій зустрічі хлопці почали писати пісні.

Про що співають? 

Про життя. Фіксують ситуації, згадують минуле, думають про жінок, багато п’ють і курять. Але не використовують нецензурну лексику.

На що схоже? 
На полегшену версію джаз-репу: Hemlock Ernst & Kenny SegalBack At The HouseNasIt Was Written, місцями — тріп-хоп в дусі Blockhead, резидента культового лейблу Ninja Tune.

Плюси

Альбом з чудовими інструменталами, продакшеном і присмаком пацанського нуару, над яким працювали 4 роки. Під музику хочеться курити і пити десь у сутінкових львівських двориках. В тексти хочеться вслухатись. Багато алкоголю і цигарок.

Мінуси

Деякі рядки викликають сміх, як, наприклад, «проживаєш житуху так, ніби в тебе лишилось як в котів». Друга половина альбому трохи просідає у порівнянні з першою. Забагато алкоголю і цигарок.

Оцінка
 9 ешелонів з 10

Воха та Mайк не граються у «нову »чи «стару» школу, на альбом взагалі не хочеться вішати ярлики.

Що радимо послухати

Що не послухай — все гарно. «Треба йти», «Друг», «Мовити хотів», «Тиша 1», «Тиша 2».

ЦИТАТИ:
 «Нам журитися стало вірним брендом»
«І, може, світанок твій вже настав»
«Ти — об’єкт, а я — наслідок бездіяльності з ефектом бездарності»
«Мені банальне все те, що ти називаєш правильним»
«Ти нюхаєш дічь, а не крутиш бланти»

«Колишні люди» на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Слухайте також 15 українських хіп-хоп-альбомів, які ви могли пропустити цього року.