Нова музика

Наслухали #9: найкращі альбоми тижня

Максим Комлєв

Жодна п’ятниця не минає без нашої підбірки нових альбомів. Цього разу серед головних релізів тижня, зокрема, супергурт з присмаком «нової хвилі» 80-х, ідеальний альтернативний рок, кандидат на хедлайнерський слот Hedonism Festival 2019, гьорлбенд з 90-х, чий новий альбом знаходить своє місце в сучасній поп-музиці.

Underworld & Iggy Pop – Teatime Dub Encounters

Колаборація двох полярно різних музикантів. Іггі — адепт панку, Underworld — канонічні електронщики. Але у спільному альбомі дві крайності знаходять гармонію.

Astronauts etc. — Living in Symbol

Якщо ви любите музику Toro Y Moi, то цей альбом для вас. Тим паче, що за нікнеймом Astronauts etc. ховається клавішник бенду Toro Y Moi.

Медитативно-чілова дрім-поп-платівка, під яку хочеться тусити з друзями, які роз’їхалися по світу та через декілька років раптово всі разом приїхали до тебе.

ShadowParty – ShadowParty

Багато супергуртів не буває. Учасники New Order, Devo та Marlon вирішили, що їм є що сказати разом. У дебютному альбомі ShadowParty найбільше відчувається вплив саме New Order: «холодні» синтезатори, еластичний бас, та трохи пост-панкового нальоту у настрої.

Denzel Curry — TA13OO

Новий альбом репера, який восени привезе своє творіння в Київ.

Дензел умовно розділив платівку на три частини: Light, Grey, Dark. За три дні до виходу чотири треки «світлої» сторони були відкриті, а тепер можемо оцінити повний реліз.

Ross from Friends – Family Portrait

Найкраще про дебютний альбом британця говорить те, що він виходить відразу на лейблі Brainfeeder, яким керує шаман Flying Lotus.

На каркас із хаус-мотивів тут нанизується фанкове звучання, EDM, італо-диско та навіть саксофонні вставки. Так і бачимо Ross from Friends у лайнапі наступного Hedonism Festival.

Thou – Rhea Sylvia EP

На початку року дум-метал-бенд Thou анонсував вихід трьох міні-альбомів та повноцінного лонгплею. Кожен EP розкривав незвичну сторону звучання гурту: від нойзу до пост-року та фолку. В останньому релізі трилогії Thou вплітають в свої композиції елементи гранжу та загалом передають привіт альтернативному року 90-х.

Boz Scaggs – Out Of The Blues

П’яний, сонячний, такий класичний блюз. До сліз добра музика.

All Saints – Testament

Популярний в кінці 90-х гьорл-бенд продовжує боротися за місце під сонцем сучасної поп-музики.

All Saints повернулися в індустрію у 2016, через 10 років після випуску попереднього альбому. Но новій платівці вони міксують актуальне електронне звучання та атмосферу класичних жіночих гуртів 90-х.

GAIKA – Basic Volume

Дебютний альбом музиканта, в якого повірив культовий лейбл WARP.

Народжений у Брістолі в сім’ї вихідців з Ямайки та Ґренади, GAIKA ввібрав у себе ритми предків, які передає через сучасну електронну музику з текстами про сім’ю, проблеми мігрантів та війни.

Deaf Wish – Lithium Zion

Альтернативний рок, якого майже не залишилося.

Черговий ідеальний реліз лейблу Sub Pop. І вокально, і за звучання, Lithium Zion — посвята легендарним Sonic Youth. Каскадні рвані гітарні треки, де відчуваються години джемів та експерименти зі звукодобуванням.

Читайте та слухайте також попередню підбірку з альбомами The Internet, Ty Segall, Meg Myers та інших.