Нова музика

10 нових альбомів, які ви маєте послухати: Arca, DELTAA, Nadine Shah та інші

Данило Панімаш

Кожного тижня ми збираємо для вас альбоми, які варто послухати. Від електроніки і авант-попу до психоделії та атмосферного дум-металу.

Яскравий альбом від Arca, який як завше випереджає свій час, повернення легендарного Бориса Гребенщикова з останньою частиною трилогії, перезаписаний альбом гурту Grey Daze, в якому співав Честер Беннінгтон до Linkin Park і ще багато цікавих новинок.

Arca — KiCk i

Новий альбом від геніальної електронної музикантки-трансгендера Arca звучить як музика з іншої планети — кришталево-чистий саунд і хаос звуків, з яких народжується краса.

Klô Pelgag — Notre-Dame-des-Sept-Douleurs

Цей альбом починається як щось приголомшливе і страшне, ніби купол церкви падає на голову, а потім перетворюється на надзвичайно красивий інді-рок з крутими аранжуваннями та чарівними оркестровками. Кому віддати звання альбому тижня — цій канадській співачці чи Arca, ми так і не придумали.

Nadine Shah — Kitchen Sink

Красивий і еклектичний альбом на стику купи жанрів, від постпанку і до фолк-року, від британської співачки з глибоким голосом.

Bell Witch And Aerial Ruin — Stygian Bough Volume

Дум-металісти Bell Witch об’єдналися з сінгерсько-сонграйтерським дуетом Aerial Ruin і відправляють свідомість у повільну напівакустичну подорож найпохмурішими закутками людської душі.

Grey Daze — Amends

Grey Daze — перший гурт вокаліста Linkin Park Честера Беннінгтона, що наклав на себе руки в 2017 році. Цей альбом — старі пісні гурту з перезаписаними інструментами. Депресивний альбом, особливо коли знаєш, що одного з членів гурту вже немає у живих.

Gábor Lázár — Source

Електронний музикант з Будапешту випустив альбом, на якому дуже круто змішується техно з граймом. Обережно, багато ламаних ритмів!

Борис Гребенщиков — Знак Огня

Легенда радянського і пострадянського року, людина, яка майже увійшла до нірвани, випустила останній альбом трилогії «Соль» та «Время N». БГ багато експериментує з реґі та навіть дабом, і не забуває про приголомшливо красиві ліричні пісні, як, наприклад, «Не Судьба». Яка місцями дуже схожа на головну тему з «Джеймса Бонда».

Sofie — Cult Survivor

Sofie — одна з учасниць команди, що заснувала Boiler Room. Її альбом, як на диво, не електронна музика, а такий собі ніжний, милий і невибагливий інді-поп.

Bo Ningen — Sudden Fictions

Дуже крутий альбом від японського гурту на стику краут-року, психоделії та нойз-року. Альбом, який красиво і повільно плавить мозок, однак цей процес подобається.

DELTAA — Delta Force 2

Впевнений і крутий хіп-хоп-альбом від миколаївського репера і кліпмейкера Delta Arthur з купою хітів і фітом з Boulevard Depо.

Читайте також про альбоми минулого тижня, які ви могли пропустити.