Нова музика

Найкращі нові альбоми: Ofliyan, Twenty One Pilots, The Hardkiss та інші

Данило Панімаш

Щотижня ми збираємо для вас альбоми, які варто послухати.

Сьогодні це неймовірно красивий мініальбом Ofliyan, атмосферна психоделія від FACS, повернення Twenty One Pilots, жива і не залізна ластівка від The Hardkiss і багато інших новинок.

Ofliyan — Город EP

«В моем городе тебя считают сукой и выскочкой, если ты за равные права и свободу личности». Новий мініальбом Катерини Офліян — неймовірно красивий, депресивний і сексуальний інді-поп, у якому музикантка розкривається як самотня соціальна поетеса-бунтівниця проти патріархату. Прохідних пісень немає, а тих, що є — надто мало.

Apple Music | SpotifyYouTube Music

Twenty One Pilots — Scaled And Icy

Четвертий студійник Twenty One Pilots відкривається з пісні Good Day, яка звучить як ремастер якоїсь невідомої пісні The Beatles. Але потім починається те, за що люблять гурт — легкі, ніжні й тривожні інді-поп-пісні. Never Take It може надовго засісти в плеєрі.

Apple Music | Spotify | YouTube Music | Deezer

FACS — Present Tense EP

Дивовижні чиказькі психоделічні нойз-рокери випустили новий мініальбом, на якому продовжують експериментувати зі звуком, при цьому не зраджують собі у звичній сирій та холодній темряві, через яку інколи пробивається світло. FACS — один із найоригінальніших гуртів сучасності, у яких немає прохідних альбомів.

Apple Music | Spotify | Deezer

Olivia Rodrigo — Sour

Черговий альбом розкрученого зумерського бедрум-попу про підліткові переживання. Однак треба віддати належне Олівії Родріго — у неї чудовий голос і вона вміє робити гарну, дуже затишну музику, яку світ вже чув два, три, п’ять, десять і двадцять років тому.

Apple Music | SpotifyYouTube MusicDeezer

Mdou Moctar — Afrique Victime

Абсолютно чудовий альбом туарегського «пустельного блюзу». Звучить як африканське бачення американської психоделіки від одного з найвідоміших представників жанру.

Apple Music | SpotifyYouTube MusicDeezer

The Hardkiss — Жива і не залізна

Три роки тому The Hardkiss випустили «Залізну Ластівку», а зараз — нового птаха з поясненням, що він уже не залізний, а цілком собі живий. The Hardkiss не зраджують собі й продовжують робити те, за що ми їх любимо — об’ємний радіоформатний і дуже хітовий електронний поп-рок на вічні теми: жіночність, кохання, жива природа — тут є і гори, і вітри, і кобри, і косатки, і дівчина, і сестра, і жоржина. На жаль, з 10 пісень альбому лише чотири нових, адже інші гурт уже презентував раніше.

Apple Music | Spotify | YouTube Music | Deezer

Mannequin Pussy — Perfect

Mannequin Pussy на новому мініальбомі кидає від важкого, безрозсудного панку до неймовірно сопливого інді-року. Таке відчуття, що пісні придумувалися і писалися у різні стадії психозу та його ремісії. Чудовий альбом від першої до останньої пісні.

Apple Music | SpotifyYouTube Music

Erika De Casier — Sensational

Інтимний і якийсь кришталево-чистий інді-поп від португальсько-данської співачки з ніжним голосом, який немов шепоче на вушко солодкі дурнички під дуже спрощену музику великої Sade.

Apple Music | SpotifyYouTube MusicDeezer

Biig Piig — The Sky Is Bleeding

Ще більше жіночого інді-попу богині жіночого інді-попу! Ірландська співачка, яка взяла псевдонім від назви якоїсь страви у меню піцерії невідомо де й коли, випустила альбом, який підкуповує своєю сонною лінивою харизмою. Пісня Baby Zombies — це взагалі хіт сьогоднішнього дня.

Apple Music | SpotifyYouTube MusicDeezer

Georgia Anne Muldrow — VWETO III

Це вже серйозно. Дика суміш з фанку, блюзу, джазу, соулу та качового хіп-хопу, неймовірно атмосферний, непередбачуваний альбом від американської мультиінструменталістки.

Apple Music | SpotifyYouTube MusicDeezer

Читайте також про найкращі українські пісні, альбоми та кліпи, що вийшли у квітні.