Нова музика

Найкращі нові альбоми: Боб Ділан, Ніл Янг, Vakula та інші

Данило Панімаш

Кожного тижня ми збираємо для вас альбоми, які варто послухати. Від R&B до арт-року, від ембіенту до грув-металу.

Сьогодні — несподіваний альбом від Vakula з купою зіркових гостей, повернення легенд світової музики Ніла Янга та Боба Ділана, яскравий іронічний альбом від «Краснознаменной Дивизии Имени Моей Бабушки» і ще багато цікавих новинок.

Vakula & Friends — Вне времени

Альбом тижня — це повністю несподіваний реліз від українського діджея Vakula. Несподіваний тому, що це не притаманна Vakula електроніка, а данина «золотій ері» хіп-хопу і фанковому груву з купою запрошених гостей, серед яких Іван Дорн, Jamala, Monatik і Sunsay. Кайф, а не альбом.

Phoebe Bridgers — Punisher

Дуже атмосферний альбом від інді-вундеркінда Фібі Бріджерс, який інколи звучить надто доросло, а інколи навпаки — занадто по-тінейджерськи. Однак завжди меланхолійно.

Краснознаменная Дивизия Имени Моей Бабушки — Катакомба

Надзвичайно мелодійний, неймовірно іронічний, легкий і красивий арт-роковий альбом від російського гурту з дуже дивною назвою. Це водночас і дуже тонкий стьоб над сучасною поп-музикою, і просто ніжна та майстерна музика.

Teyana Taylor — The Album

Ніжний R&B від американської співачки/акторки/хореографині/танцюристки та моделі Теяни Тейлор з дуже виразним басом, який після третьої пісні стає занадто одноманітним.

Neil Young — Homegrown

Новий альбом від ще ветерана світової музики, великого та ніжного Ніла Янга, «хрещеного батька» гранжу і одного з найулюбленіших музикантів Джима Джармуша.

Ben Howard - Noonday Dream

Braids — Shadow Offering

Інтимний, тихий та ніжний шугейз/арт-рок з вилизаним поп-вокалом. В пісню Snow Angel закохуєшся з перших нот, і це кохання триває всі 9 хвилин.

Bob Dylan — Rough And Rowdy Ways

Музична ікона, голос покоління і нобелівський лауреат з літератури 2016 року, 79-річний Боб Ділан повернувся з новим альбомом. І все, більше нічого про це сказати неможливо. Наливаємо бурбон, слухаємо, плачемо на пісні Black Rider.

Lamb Of God — Lamb of God

Ветерани грув-металу випустили міцний альбом з настільки масивним звучанням, що здається, ніби слухаєш бетонну стіну, об яку розбиваються океанські хвилі. Качає круто.

Ben Howard - Noonday Dream

Croatian Amor — All In The Same Breath

Датський електронний музикант Локе Рабек випустив прекрасний у своїй холодності альбом поглинаючого ембіенту, який краще слухати мовчки і наодинці.

Читайте також про альбоми минулого тижня, які ви могли пропустити.