Ми не очікували нічого позитивного від нових альбомів Muse та Imagine Dragons. А ви?
Нова музика
Подвійний провал: Imagine Dragons і Muse випустили нові альбоми
Сьогодні вийшло кілька гучних альбомів. Найголовніші з них не за якістю, а за іменами — платівки Muse та Imagine Dragons. Ми прослухали обидві та поділилися враженнями.
Muse — Simulation Theory
Як гурт Muse закінчився ще 12 років тому на альбомі Black Holes and Revelations. Мінімальні промені світла були присутні на платівці The Resistance, але останні дві роботи The 2nd Law (2012) і Drones (2015) показали, що фронтмен Метью Белламі остаточно втратив зв’язок з реальністю.
Різноманітні теорії змов як концепції попередніх альбомів, награна епічність звучання та пафос у виконанні поховали колись яскравий колектив.
Назва нового лонгплея найкраще показує, на що перетворився гурт. Тут лише намагання звучати форматно (Break It To Me, Propaganda), самоповторення (Pressure, The Dark Side) та шаблонні оптимістично-мотиваційні потуги, від яких хочеться тікати (Get Up and Fight).
Альбом на стрімінгах: Apple Music, Google Music, Deezer, Spotify.
Imagine Dragons — Origins
У випадку з Imagine Dragons все простіше, адже сподіватися на цікаву музику від них не доводилося ніколи.
Origins — черговий збірник прохідних поп-рок-пісень, які розкритикує пресса, а вони все одно займуть перші місця чартів, щоб гурт і далі збирав стадіони.
Найголовніший мінус альбому — відсутність хітів. Natural вийшла ще влітку та вже встигла прозвучати всюди, а от на ще один сильний трек гурт так і не спромігся.
З іншого боку, навіщо, якщо проста балада Bad Liar за два дні зібрала більше 5 000 000 прослуховувань на YouTube?
Альбом на стрімінгах: Apple Music, Google Music, Deezer, Spotify.
Слухайте також нову роботу Гречки. Нам вона сподобалася більше.