Тексти

Куди піти у січні: Тілль Ліндеманн, «ТНМК», Winter Mass і ще 5 концертів

Максим Комлєв

У новий рік з новими емоціями — разом із партнером concert.ua зібрали для вас концерти січня в Україні, на які радимо сходити.

Нагадуємо, якщо ви вже пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, то можете отримати від держави 1000 грн за проєктом «єПідтримка». Ці кошти зокрема можна використати на придбання сертифікатів на концертні квитки.

Dakh Daughters

7 січня, Caribbean Club, Київ

Традиційний січневий концерт доньок театру «ДАХ». Для тих, кому класичні різдвяні вистави не до душі й хочеться справжнього кабаре.

Тіна Кароль

7 січня, Палац «Україна», Київ

Одна з найдосвідченіших співачок української попмузики вривається в 2022 з великим концертом у Палаці Україна.

ТНМК

15 січня, Bel Etage, Київ

Якщо січень, то обов’язково різдвяний вертеп від ТНМК. Кілька років поспіль гурт презентує зимову музичну виставу, де є і театральне дійство та музика. 

Till Lindemann

18 січня, Stereoplaza, Київ

А ось і перший гучний концерт закордонного артиста. Фронтмен Rammstein представить у Києві свій новий сольний проєкт. Що гратиме та чи провокуватиме — інтрига.

Друга Ріка

22 січня, Atlas, Київ

Український гурт розпочинає нову серію акустичних концертів. На цей раз — без участі оркестру. Музиканти гратимуть в акустиці головні пісні за понад 20-річну історію «Другої Ріки».

Кріс Норман

24 січня, Жовтневий Палац, Київ

71-річний рок-музикант везе до Києва програму, до якої увійшли його сольні пісні та хіти гурту Smokie, в якому Кріс Норман грав з 1963 по 1986 рік.

Пітер Догерті

27 січня, Bel Etage, Київ

Один із лідерів колись важливого британського гурту The Libertines повертається до України. 10 років тому п’яний в дим Піт Догерті вперше виступив у Києві та порвав усіх з однією лиш гітарою. З того часу життя його добряче потягало, а нещодавно він кинув пити.

Winter Mass 2022

29 січня, Bel Etage, Київ

Один із найважливіших музичних фестивалів України вкотре нагадає, що важка альтернативна сцена у нас живе і має що показати. 

Цього року гратимуть Omana, Ooze та Vykroutas, а також Esquizet, Shiva the Destructor та куратори події — Stoned Jesus. Останні мають зіграти свій видатний альбом Seven Thunders Roar (2012), на який увійшла їхня найвідоміша пісня I’m The Mountain.

Читайте також про повернення культового гурту «Я и Друг Мой Грузовик» з єдиним концертом до свого 25-річчя.