Головна ТекстиІсторія кліпмейкінгуНова музикаНовини

Новини

Британці The Comet Is Coming вперше виступлять в Україні

СЛУХ
23 Сер 2019

Готуйтеся зустрітися з британськими гуру джазу The Comet Is Coming.

Цей рік ще не закінчився, а ми вже не можемо дочекатись наступного. 8-го лютого до Києва залетить The Comet Is Coming — тріо, що міксує фанк, джаз, електроніку та психоделічний рок.

Концерт відбудеться в рамках проекту Selector Live за підтримки Британської ради в Україні. Квитки вже у продажу на concert.ua.

Минулорічний альбом банди під назвою Trust in the Lifeforce of the Deep Mystery — один із найцікавіших записів, який ви могли пропустити. Це велична, містична та дуже психоделічна музика. Як і всю творчість гурту, цей альбом можна назвати саундтреком до вигаданого апокаліпсису.

Selector Live — серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live в Україні в різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на «Радіо Аристократи».

Читайте також про концерт саксофоніста, який створив останній альбом Девіда Бові.

  • Новини

    Розпочався відбір на участь у Нацвідборі на «Євробачення-2025»: як податись17 Вер 2024
  • Новини

    Платформа «На її основі» запустила гранти для підтримки артистів11 Вер 2024
  • Новини

    «Телебачення Торонто» випустило сюжет про артистів, які поїхали з України. Деякі відповіли на критику2 Вер 2024
  • Про проект
    © 2025 Всі права захищено.