Новини

Перший фестиваль «СПАЛАХ» відбудеться
на День Незалежності

СЛУХ

Відтепер СПАЛАХ — фестиваль нової української культури від медіа СЛУХ. Новий сучасний фестиваль, який ми так довго чекали.

Україна — це надзвичайно талановиті люди, які творять нову історію. Ми відчуваємо, як формується українська ідентичність, бачимо еволюцію різних сфер культури. І хочемо, щоб ви стали частиною фестивалю СПАЛАХ.
Перший СПАЛАХ відбудеться 24 серпня, у День Незалежності України, яка цього року святкує 30-річчя. Місце: арт-завод Платформа.
На двох сценах виступлять актуальні українські гурти та виконавці. Крім музичної частини — маркети українських брендів одягу, виставки стрит-арт-художників та інші культурні активності.

Першу частину виконавців буде оголошено 3-го серпня. До того часу є можливість придбати перші 100 квитків за лояльною ціною — 350 грн. Далі ціна на квиток зростатиме. Квитки на concert.ua. Додавайтесь у подію на Facebook, щоб не пропустити новини фестивалю.

P.S. 100 квитків було розкуплено менше ніж за добу. Ми продовжили продаж першої партії — до 3-го липня квитки ще можна придбати за спеціальною заниженою ціною.

Запрошуємо відсвяткувати 30-ту річницю Незалежності України разом з нами на березі Дніпра. Фестиваль триватиме весь день, гарантовано будуть — круті люди, цікаві знайомства, чудова музика, пляж, річка й святкова атмосфера.

Максим Сердюк
співорганізатор фестивалю СПАЛАХ
та головний редактор медіа СЛУХ
«СПАЛАХ» — це важлива річ у соціально-культурному житті прогресивних українців. Людям необхідно відкривати для себе нове і робити це стильно, актуально, зі смаком. Тому ми робимо фестиваль нової української культури. І дуже хочемо, щоб людей, які пишаються тим, що відбувається навколо, у нашій культурі ставало більше.