Тексти

Куди піти у листопаді: Wellboy, Vivienne Mort, Tale Of Us, Alloise та ще 13 концертів

Максим Комлєв

Разом із партнером concert.ua зібрали для вас передостанню у 2021 році добірку концертів в Україні. Серед них — фінальний виступ прощального туру Vivienne Mort, Wellboy у Львові, презентація альбому металістів 1914 і багато інших.

Карантинні обмеження в Україні не діють, якщо всі відвідувачі концертів та щонайменше 80% (100% у червоній зоні) персоналу організатора матимуть хоча б одне щеплення (2 щеплення у червоній зоні) або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Аби верифікувати безпечність відвідувачів чи працівників закладів організатори прийматимуть одне з наведеного: міжнародне свідоцтво, “жовтий” чи “зелений” внутрішній COVID-сертифікат, довідку 063/о (картка профілактичних щеплень), чинну довідку про негативний результат (72 год) ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

Tale Of Us

6 листопада, M82, Київ

Дует італійських діджеїв, що базуються у Берліні, проведе в Києві вечір якісного EDM.

Вася Байдак. Стендап «Шукаю ЩЕ 1928 глядачів»

7 листопада, Жовтневий палац, Київ

Один із найцікавіших коміків України та переможець «Ліги Сміху» в складі «Инародного театра абсурда Воробушек» знову збирає глядачів на свій виступ. Концепт простий: бюджетні квитки (від 60 до 200 грн). Якщо Вася збере 1928 глядачів — вийде в нуль.

Dakh Daughters

11 листопада, Жовтневий палац, Київ

Нарешті великий концерт доньок театру «ДАХ» у Києві не на відкритій локації, тому що час уже грітися.

MARUV

12–13 листопада, Bel etage, Київ
27 листопада, ККЗ, Харків

Любителька «інтелігентної провокації» та переможниця Нацвідбору на «Євробачення-2019» (відмовилася від участі) нечасто виступає в Україні. А недавно ще й україномовну пісню випустила.

Vivienne Mort

15 листопада, Український театр, Одеса

Після неодноразових переносів Vivienne Mort вирушили у свій прощальний тур. Позаду чимало виступів, попереду концерт в Одесі, далі ще більше.

ДахаБраха

15 листопада, Львівський театр опери та балету
30 листопада, Міський будинок культури, Рівне

Були часи, коли спіймати «ДахуБраху» в Україні було неможливо через концерти гурту по всьому світу. На щастя, тепер вони так само часто грають вдома. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Love’n’Joy

17 листопада, Pepper’s Club, Київ

Ветерани англомовного спочатку інді-року, а потім і психоделічного року з України. Грають так, що на секунду можна відчути, як це було у 1960–70 роках.

T-Fest

18 листопада, Палац Спорту, Харків

Великий концерт українського хітмейкера та майстра мелодичного репу.

1914

19 листопада, Atlas, Київ

Особливістю цього метал-гурту зі Львова є використання тематики війни та відповідних образів. Зокрема у піснях 1914 ​​досліджують історії періоду Першої світової. Майбутній концерт — презентація нового альбому, що вийшов у жовтні.

Alloise + OTOY

18 листопада, Pepper’s Club, Київ

Минулого року досвідчена українська співачка та ексучасниця Gorchitza випустила мініальбом розкішної попмузики з домішками року та кабаре. Тепер вона зіграє концерт разом із молодим репером OTOY.

Loqiemean

19 листопада, Bel etage, Київ

Реп цього виконавця не схожий на те, що зараз популярно у молоді. Разом із повноцінним рок-гуртом Loqiemean валить потужну музику з акцентом на тексти, міксує реп, рок, метал і електроніку, і наживо ця суміш вибухає.

Vivienne Mort

19 листопада, Жовтневий палац, Київ

Прощальний тур Vivienne Mort завершиться великим концертом у Києві. Чи повернеться гурт — невідомо. Але це точно остання можливість послухати гурт саме в такому складі.

Wellboy

19 листопада, Malevich Concert Arena, Львів

«Той самий гусь з вишнями», як він сам себе називає, Антон Вельбой — автор головного вірусного хіта року в Україні — «Гуси». Зараз його наступна пісня «Вишні» штурмує чарти, а у Львові, гадаємо, всі без проблем будуть співати пісні хором.

LOVV66

20 листопада, Bel etage, Київ

Новий модний репер, чий матеріал зацінив Скриптоніт, а TikTok та стримінги порвала пісня «50к в сумке у папы». Для тих, хто любить Playboi Carti.

Animal ДжаZ

21 листопада, Atlas, Київ

Ми кажемо: «Джинсы порезаны…», ви відповідаєте: «ЛЕТО, ТРИ ПОЛОСКИ НА КЕДАХ». Протягом 20 років альтернативний рок Animal ДжаZ залишається актуальним, і тепер гурт приїде до Києва в рамках ювілейного туру з програмою хітів.

Dark Tranquillity

22 листопада, Atlas, Київ
23 листопада, !FESTrepublic, Львів

Піонери дез-металу з Фінляндії могли б зіграти на Геловін і зібрати дійсно найстрашнішу публіку, але приїдуть трохи пізніше і все одно буде круто.

I Hate Myself Because

27 листопада, «Теплий ламповий», Київ

Сирий гаражний рок із Чернівців з чудовою англійською звучить брудно — так і має бути. I Hate Myself Because здобули популярність у мережі — наприклад, на Spotify гурт має 230 тисяч щомісячних слухачів.

 

Слухайте також найкращу нову українську музику, що вийшла в жовтні.