Новини

Кого слухати на Ostrov Festival 2019: представляємо повний лайнап

СЛУХ

Три дні та три десятки учасників — у середині червня електронний фестиваль OSTROV відбудеться всьоме. Цього разу — на київському Трухановому острові. Схоже, на нас очікує велика літня вечірка нон-стоп. Розбираємося, хто буде тримати її гостей у тонусі.

Після чорноморських гастролей OSTROV Festival повертається до Києва. Техно-фестиваль пройде 15-17 червня на березі Труханового острова. Літнє сонце, річка, природа та три дні відбірного лайнапу, в якому вже традиційно знайшлося місце зарубіжним і локальним зіркам.

Ідемо в алфавітному порядку та починаємо з Amelie Lens. За рік вона пройшла шлях від відносної анонімності до статусу однієї з головних артисток сучасної сцени, виступів у клубі DC-10 Ibiza та серії власних вечірок All Night Long.

Farrago і Joyhauser — колеги Амелі по лейблу Labyrinth. Вони проводять безсонні ночі в студії та на сцені багатотисячних майданчиків.

Особливість музики бельгійця Farrago — арпеджовані акорди й класична бочка, а пристрасть до таких «примочок», як Octatrack і Analog Four, завжди роблять його сети різноманітними.

Joyhauser — ще один дует, який зіграє на OSTROV. Він став відомим завдяки привабливим мелодіям з яскраво вираженими меланхолійними струнами.

Henrik Schwarz — німецький музикант і діджей з джазовими коренями, який став важливим творцем сучасної електронної музики. Він співпрацює з дуетом Ame, лейблами Innervisions і K7, а у свіжому проекті Schwarzmann переосмислює поняття live performance.

KiNK уже не вперше зіграє Ostrov Festival. Записуючись і граючи наживо, він став одним із найкращих постачальників техно та хауса. В епоху, коли не було beatport, а інтернет ще не був популярний, він жив у Болгарії, і було майже неможливо дістати всі записи і музику, що крутилися в системі рейвів і клубів, котрі здавалися далекими від Софії. KiNK знайшов чудовий вихід — створював музику сам у студії.

FJAAK — молоді зірки техно-сцени. У їхньому доробку одинадцять синглів і EP, два альбоми і кілька збірок. Гурт легко маневрує між House, Techno, Rave, Ambient & Breakbeat, тому можна тільки гадати, який сет вони підготували для фесту.

J.Manuel родом із західних околиць Берліна та є однією з небагатьох постатей, котра одночасно володіє талантами продюсування, апаратних живих виступів і діджейства.

«М’ясистий» продакшн і потужний звуковий дизайн з відсилкою до британської сцени — це те, що відрізняє сети J.Manuel від інших.

Пристрасть до музики у Nølah почалася в ранньому віці. Уже в 7 років вона була вокалісткою дитячого гурту, потім вивчала класичну музику і навіть грала в рок-гурті на гітарі. Зрештою вона прийшла до електроніки.

Гіпнотичні мелодії, соковита басова лінія та щільні біти — головні особливості її продакшена. Коли все це зібрано воєдино, в результаті виходить емоційне і чарівливе техно.

Sonja Moonear також досліджувала класичну музику в юності, але закрила кришку піаніно і пересіла за Roland R8. Далі вона з головою поринула в женевський андеграунд і почала брати участь в амбітних проектах своєї країни.

Згодом вона вийшла за межі Швейцарії та здобула міжнародне визнання. Випускає власні треки і ремікси на лейблах Karat і Perlon, віртуозно керує власним Ruta5, організовує вечірки.

Українці Woo York — активні учасники європейського техно-руху, які випускають потужний, кислотний і в той же час витончений саунд, реалізований в унікальному перформансі.

Маючи за спиною солідну дискографію на авторитетних техно-лейблах Dystopian, Semantica і Soma, Woo York випускають свій перший повноформатний альбом на одній з найбільш хайпових платформ на сьогоднішній день — лейблі Afterlife.

Пристрасний колекціонер пластинок і меломан, Jeremy Underground провів свою юність в музичних магазинах з єдиною ідеєю: розкопати приховані скарби.
Пізніше Джеремі заснував My Love Is Underground. Його місія полягала в тому, щоб повернути назад теплі вібрації і продемонструвати дух золотої ери хауса.
Чесність і відданість музиці вивели Jeremy Underground на передній план міжнародного діджеїнгу, а збірники My Love Is Underground були визнані найкращими компіляціями на Resident Advisor.

Worakls — поєднання природної обдарованості та якісної освіти. Цей вундеркінд з Франції (навчився грати на фортепіано у три роки) насамперед є професійним композитором. Після консерваторії він усвідомив, що електронна музика — це ідеальний спосіб надати своїм мелодіям ту незрівнянну магію і силу, які їм так підходять.

Згодом він відкрив власний лейбл — Hungry Music. Саме на ньому він випустив результат десятирічної роботи в студії — свій перший сольний альбом під назвою Orchestra.

Німецький продюсер, діджей і співвласник лейблів Ongaku/Klang/Playhouse, Roman Flügel — один з гігантів німецької електронної сцени з власним баченням і привілеєм бути незалежним від прийнятих стандартів музичної індустрії. Його стиль — це сучасна гіпнотична музика, котра поєднує в собі хаус, примхливе техно і футуристичне італо-диско.

Десятки тисяч переглядів відео з Boiler Room, більше ста тисяч фоловерів в соціальних мережах і фанатів по всьому світу. Він прилетить у Київ зі спеціальним сетом для Ostrov Festival 2019.

Recondite (DE) — псевдонім музиканта й композитора Лоренцо Бруннера, одного з найпомітніших live-артистів в електронній музиці. Медитативне та меланхолійне техно філігранно вибудовано в його сетах, котрі відправляють слухача в захопливий музичний тріп. Музика, що стирає кордон між жанрами.

З моменту старту свого проекту в 2011 році, Лоренцо випустив п’ять альбомів і численні EP для таких лейблів, як Dystopian, Innervisions, Hotflush. В той же час Бруннер старанно гастролював по всьому світі. Визнання його таланту дало потрібний імпульс для випуску наступних робіт, що в кінцевому підсумку привело до визнання — Top Live Act 2014 в щорічній премії від Resident Advisor.

SUNRISE AGENCY — румунська промо-команда, з якою qievdance, огранізатори фесту, співпрацюють уже багато років. Цьогоріч румуни знову спорудять свій танцмайданчик, де зіграють локальні зірки.

Petre Inspirescu почав діджеїти ще в 1999 році. Він є частиною знаменитого проекту Arpiar (Raresh, Rhadoo, Petre Inspirescu) і є улюбленцем Ricardo Villalobos по граційних b2b сетах. Петра — резидент вечірок Circoloco, пише унікальні композиції з академічними музикантами.

Praslea здобув звання апологета румунської сцени, котрий старанно качає натовпи у всьому світі. Його точність і плавний вибір матеріалу привернули увагу таких гучних імен, як Zip, Luciano, Ritchie Hawtin, Valentino Kanzyani і Cassy, а також залучили до співпраці з відомим брендом Circo Loco. Крім гастролей і нескінченних афтерпаті, він продовжує працювати над своїми колабораційними проектами — Praslesh, створений разом з Raresh і, звичайно ж, Afumati, котрий вони придумали з Cezar, мова про який піде далі.

Cezar — ключова фігура на андеграундній сцені Бухареста та визнаний музичний продюсер. Його творчість — це зв’язок між новим і старим мінімал-техно. Разом з Praslea він створив лейбл Understand, і це одна з цеглин, що зробила румунську музичну стіну такою міцною і привабливою.

Також на цьогорічному OSTROV Festival особливої уваги заслуговує українська сцена. Свої сети та живі перфоманси представлять наступні артисти: Arthur Danielyan (live), Arthur Lirity, Cassi b2b Mytry, Criminal Practice, Daria Kolosova, Deenara, Dima Mitch, Dimone, Eric, Igor Shtenge b2b Igri, Joss, Kichi Kazuko, Koloah, Leri, Mamay feat David Kareyan (live), Max Owl, Nekliff, Oleg Isk, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Rayo, Runov b2b A.Fleming, Sergee, Sham, Sinica, Smailov, Stas Twee, Tokyo b2b Weizman, Vasil, Yate, Zaicev.